Shitet parcela prej 6 Ari në #Makresh

Qmimi Sipas Marveshjes
Në Shitje

4072

Property ID

Description

Shitet parcela prej 6 Ari në #Makresh. 🌲🌳🏕️
Parcela posedon rrugë dytësore, rrymë.
Çmimi 22 € për m2
Eja, ndërto dhe ti ! 🏡

Address

  • Country: Albania
Open on Google Maps
  • Property ID 4072
  • Price Qmimi Sipas Marveshjes
  • Property Type Parcelat
  • Property status Në Shitje
  • Label E Re

Contact

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *