Shitet Parcela prej 30 ari ne Rr.Malisheves

Qmimi Sipas Marveshjes
Në Shitje

4010

Property ID

Description

Shitet parcela prej 30 ari në Rr.Malisheves-Gjilan me qasje në Rrugën Kryesore.

Parcela ka mundësi ndarje nga 5 ari si dhe me mundësi shitjes ne tërësi

Çmimi si tërësi 150.00 euro per m2

Kurse me ndarje sipas nevojës çmimi varijon 170.00 euro

Numrat kontatkues 044-747-111 & 044-178-423

 

 

Address

  • Country: Albania
Open on Google Maps
  • Property ID 4010
  • Price Qmimi Sipas Marveshjes
  • Property Type Parcelat
  • Property status Në Shitje
  • Label E Re

Contact

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *