Shiten Parcelat 8.05 Ari dhe 8.10 Ari perball Restuarant Baresha ne Pasjak

Qmimi Sipas Marveshjes
Në Shitje

4027

Property ID

Description

Shiten Parcelat 8.05 Ari dhe 8.10 Ari përball Restuarant Baresha në Pasjak

Parcelat posedojnë rrugë, rrymë, ujësjelles, kanalizim

Çmimi sipas marrëveshjes.

Numrat kontaktues 044-747-111 & 044-178-423

 

Address

  • Country: Albania
Open on Google Maps
  • Property ID 4027
  • Price Qmimi Sipas Marveshjes
  • Property Type Parcelat
  • Property status Në Shitje
  • Label E Re

Contact